Dobre bakterie Linex® dla zdrowszej przyszłości

Suplementy diety Linex® ze szczepami bakterii kwasu mlekowego to naturalna ochrona mikrobioty jelitowej. Dobre bakterie wspierają równowagę jelit podczas antybiotykoterapii i podczas podroży, przy zmianie diety i po biegunce.

Firma Sandoz, wchodząca w skład grupy Novartis, jest światowym liderem sektora farmaceutycznego i od ponad 30 lat wytwarza suplementy diety zawierające dobre bakterie. Zatrudniając ponad 26 500 pracowników oraz zapewniając dostępność produktów w ponad 160 krajach, jesteśmy dumni, że możemy oferować szeroki wybór wysokiej jakości środków farmaceutycznych i produktów parafarmaceutycznych.

Synbiotyk Linex® został po raz pierwszy opracowany w Słowenii w roku 1982 przez firmę Lek (obecnie część Sandoz). Po dwóch latach firma produkowała już milion kapsułek Linex® rocznie. Ekspansja międzynarodowa trwa i obecnie dobre bakterie Linex® są dostępne w 40 krajach na świecie.

Sandoz - wsparcie mikroflory bakteryjnej jelit

W Sandoz jesteśmy zaangażowani w kontynuowanie rozwoju linii dobrych bakterii Linex®, zgodnie z najnowszymi badaniami naukowymi.

Codzienne wyzwania, jakie stawia przed nami życie wymagają zdrowia i dobrego samopoczucia. Nie pozwól, by coś cię zatrzymało, ciesz się życiem! O równowagę mikrobioty jelitowej zadbają dobre bakterie Linex®.

 


Piśmiennictwo:
1. Mikami et al. Pharmaceuticals (Basel). 2012 ;5(6):629–642
2. Haschke F et al. Monatsschr Kinderheilkd. 1998;146:S26-S30
3. Grtiz E, et al. Front Pediatr. 2015;3(17):1-11